Wtorek, 18 Stycznia, 2022     ostatnia aktualizacja 17-01-2022
 
Szkolenia
 
2008-01-13


* Indywidualny kurs winiarski jest formą kameralnych korepetycji dla pojedynczych klientów lub bardzo małych grup uczestników.

* Kurs taki skierowany jest do osób z różnych środowisk i branży, którym z różnych względów nie odpowiada grupowa, "akademicka" forma szkolenia i narzucony przez organizatorów program kursu. To oferta dla biznesmenów, menedżerów czy osób publicznych, które w kameralnym nastroju, bez towarzystwa przypadkowych osób i w luźnej atmosferze chcą zgłębić tajniki świata wina i jego degustacji.

* Te swoiste korepetycje to szkolenia i degustacje o charakterze ściśle indywidualnym - program jest czasowo i tematycznie sprofilowany w zgodzie z potrzebami i oczekiwania klienta (również jeśli chodzi o rodzaj i klasę degustowanych win). Może to być intensywny kurs "w pigułce", bądź szkolenie rozciągnięte na kilka spotkań. To Ty decydujesz o czym chcesz się dowiedzieć, o czym posłuchać. Sam możesz wybrać "szkoleniowy" zestaw win. To Ty wybierasz miejsce spotkania - "korepetycje" mogą odbywać się w restauracji, w biurze lub siedzibie firmy klienta.

*
Wiele lat poświęconych pracy w branży oraz doświadczenie w prowadzeniu kursów, prezentacji i degustacji spowodowały, że indywidualny kurs winiarski merytorycznie
i metodycznie daleki jest  od pobieżnych szkoleń organizowanych, np. przez handlowców czy importerów wina - stawiam na autentyczne doświadczenie i wszechstronne zgłębienie tematyki (zob. stronę "O mnie").

W zakres mojej działalności wchodzą również:

* specjalistyczne prezentacje
* degustacje podczas zamkniętych spotkań klubowych i firmowych imprez
* komentowane kolacje i degustacje
* szkolenia personelu sklepów winiarskich, restauracji i hoteli
* konsultacje związane z winem (np.układanie kart wina dla restauracji, itp.)

Zapraszam do współpracy!
Mariusz Kapczyński


Przeczytaj stronę "O mnie"

napisz: kapczynski@vinisfera.pl

lub zadzwoń: (+48) 501 333 665